hizmetlerimiz_promo

Hizmetlerimiz

Ekip Olmak Başarıdır

Ekipler

Teknoloji & Mühendislik:

Teknoloji, Telekomünikasyon ve Mühendislik alanlarındaki kişisel deneyimlerini birleştirmekte son derece başarılı olan ekibimiz, çalıştıkları sektörlerin dinamiklerini iyi anlayan, bu alandaki pozisyonlarda gereklilikleri ve yeterlilikleri hızlıca tahlil ederek kısa sürede sonuca taşımayı başarabilen kişilerden oluşmaktadır.

Endüstri ve Finans:

Finans ve profesyonel hizmetler sektörlerinde yer alan müşterilerimizin yanı sıra tüm sektörlerdeki orta ve üst düzey finans, muhasebe, hukuk ve danışmanlık pozisyonları için hizmet vermektedir.

Ekibimiz bugüne kadar aşağıdaki alanlarda başarılı işe alımlar gerçekleştirmiştir:

  • Farklı sektörlerde Finansal Kontrol, Hazine, Bütçe ve Raporlama, Muhasebe, Finansal Analiz, İç Denetim, Hukuk ve Danışmanlık pozisyonları
  • Bankacılık ve Finans sektöründe Hazine, Kurumsal Bankacılık, Proje ve Yapılandırılmış Finansman, Risk Yönetimi, Sabit Getirili Menkul Kıymetler, Hisse Senedi Piyasası, Vadeli İşlemler, Satış ve Pazarlama, ICM, Kredi Analiz, Araştırma, Kurumsal Finansman, Satın Alma ve Birleşmeler, Hazine Operasyon, Finansal Kontrol, Muhasebe, Denetim ve Uygunluk.

Perakende ve FMCG:

Oxygen Consultancy Tüketim Ürünleri ve Hizmetleri Ekibi, FMCG sektörünün yanı sıra Perakende, Dayanıklı Tüketim Ürünleri, Eğlence-Ağırlama ve Medya sektörlerine odaklanmaktadır.

Ekibimiz her ne kadar Satış, Pazarlama ve Operasyonel pozisyonları yoğun olarak çalışıyorsa da İnsan Kaynakları, Tedarik Zinciri gibi diğer fonksiyonlarda da hizmet vermektedir. Derin piyasa bilgisi ve gelişmiş veritabanıyla CPS (Consumer Goods & Services) Ekibimiz müşterilerimize etkin bir seçme ve yerleştirme hizmeti sunmaktadır.

Sağlık ve Yaşam Bilimleri:

Sağlık ve Yaşam Bilimleri Ekibi, bu sektörlerdeki ilaç ve sağlık profesyonellerine yönelik seçme ve yerleştirme hizmeti sunmaktadır. Bugüne kadar Satış ve Pazarlama, Tıbbi Yönetim, Klinik Araştırma, Ruhsatlandırma & Fiyatlandırma alanları başta olmak üzere, birçok fonksiyondaki pozisyonu başarıyla sonuçlandırmıştır.

Toplu İşe Alım & Özel Projeler:

Hızlı Tüketim, İlaç, Sigorta, Perakende sektörlerinde aynı veya benzer pozisyonda iki veya ikiden fazla kişinin iş ortaklarımız ile ortaklaşa belirlenen işe alım teknikleri üzerinden en hızlı ve en doğru aday profili ile işe yerleştirilmesinden sorumludur.

İşe alım teknikleri; CV Screening, Genel Yetenek Testleri, Grup Mülakatları, Değerlendirme Merkezleri, Kişilik Envanteri ve Yetkinlik Bazlı Mülakatlar iş ortaklarımızın yapılarına bağlı olarak sürecin tamamı olabileceği gibi; size özel tasarlanmış işe alım modelleri de geliştirmekteyiz. Size özel oluşturulan deneyimli ekipler, kritik zaman dilimleri ve belirlenen koşullar çerçevesinde doğru pazarlama teknikleri ve uygun bütçelerle proje yönetimi gerçekleştirecek donanıma sahiptir.

Üretim:

Oxygen Consultancy Üretim Ekibi, Türkiye genelinde Otomotiv - Otomotiv Yan Sanayi, Gıda, Çimento, İnşaat, Demir – Çelik Sanayi, Ambalaj – Paketleme, Tekstil, Turizim, Savunma ve Havacılık, Madencilik sektörlerine çalışmaktadır.

Teknik ve Mühendislik deneyim gerektiren; Ar-Ge, Üretim, Kalite Kontrol, Bakım, Teknik Satış ve Satınalma pozisyonlarında, Spesifik alanlarda Ürün Geliştirme – Dizayn Mühendisi rollerinde orta ve üst düzey seçme yerleştirme hizmeti sunmaktadır.

Lojistik:

Lojistik Yönetimi Ekibimiz, satış, satın alma & tedarik zinciri alanlarında ve lojistik sektörüne yönelik işe alım ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Satın Alma & Tedarik Zinciri, Lojistik Yönetimi, Müşteri Hizmetleri, Satış, İthalat/ihracat pozisyonlarına dönemsel ve kalıcı aday istihdamı sağlamaktadır.

Bölge Ofisleri :

Detaylı bilgi için tıklayınız.