hizmetlerimiz_promo

Topluluk

Söyleşiler

Söyleşiler

 • Cem Sezgin, Deloitte Türkiye Danışmanlık Ortağı

  Başta Human CapitalTrends 2014 isimli raporumuz olmak üzere yakın zamanda Deloitte tarafından yapılan araştırmalarda, İK alanında ön plana çıkan başlıca dört konu şunlar:

  1.       Liderlik

  2.       İnsan Kaynağını Elde Tutabilmek ve Motive Etmek

  3.       İK Fonksiyonlarının Yetkinlik Kümesini Yeniden Şekillendirmek

  4.       Yeteneklere Erişim ve Kuruma Kazandırma

  Devamını Oku
 • Zeynep Doğrul Aşar, Oxygen Consultancy Genel Müdürü

  Deneyimli yönetici ve danışman kadrosuyla, farklı endüstri ve fonksiyonlarda hizmet veren toplam 50 kişiden oluşan dinamik bir ekibiz. Mevcut deneyim ve insan kaynağının zaman yönetimi, sonuç odaklı yaklaşım ve hizmet kalitesi anlamında sektörde bizi ayrıcalıklı kıldığı yönünde iş ortaklarımızdan oldukça olumlu geri bildirimler alıyoruz. Çalışılan her pozisyona proje yöneticisi mantığı ile yaklaşıyoruz. Önce işe alım sürecinin aşamalarını belirliyor, daha sonra zaman planının oluşturulması ve bu planın kaç kişilik bir ekip ile yürütülmesi gerektiğine karar veriyoruz.

  Devamını Oku
 • Melek Özen, Ferrero Türkiye Manisa Fabrika İK Müdürü

  Ferrero etkileyici tarihi ve kültürü olan bir şirket. Şirketin kurulduğu günden bugüne hala hissedarların ve tüm şirket çalışanlarının sıkı sıkıya bağlı olduğu prensipler, şirketin başarıyı yakalamasında ve ortak bir dil ve kültür oluşturmasında çok önemli bir faktör. Bu ilkeler, saygı ve sorumluluk, doğruluk ve profesyonellik, sadakat ve güven, araştırma ve yenilik tutkusu.

  Devamını Oku
 • Aytekin Yıldız, Bel Karper Ülke Müdürü

  Öncelikle çalışanlarımızla yakın olmaya gayret gösteren bir yöneticiyim. Ekip arkadaşlarım ofisimin kapısının her zaman herkese açık olduğunu bilirler Zaten Bel Grup olarak mottomuz ‘Önce İnsan’ dır. Yine zaman zaman çeşitli kademelerdeki yöneticilerimizle birebiryemeğe çıkar ve onları dinlerim.

  Devamını Oku
 • Bilal Azizoğlu, SAF Holland Genel Müdürü

  Ticari Ağır Vasıta sektöründeki araç üreticilerinin önde gelen iki sevkiyatçısının (Almanya’da SAF, A.B.D.’de HOLLAND) 2006 yılı sonunda birleşmesi ile doğan Almanya merkezli SAF-HOLLAND grubu özellikle kamyon ve treyler üreticilerine global bazda hizmet vermektedir.

  Devamını Oku
 • Rasih Boztepe, Reysaş Lojistik A.Ş. Yön. Krl. Bşk. Yrd.

  Yaptığı yatırımlar ile kısa sürede 500.000 m2 nin üzerinde kapalı depolama kapasitesine ulaşmış ve bu konudaki yatırımlarına da halen devam etmektedir.

  Devamını Oku
 • Selda Kalleci, PepsiCo İK Direktörü

  PepsiCo, her biri yıllık 1 milyar doları aşan perakende satışına sahip 22 ayrı markasının yanı sıra diğer onlarca markasıyla gıda ve meşrubat alanında dünyanın en geniş portföyünü sunuyor.

  Devamını Oku